Krem miodowy wykonany z kaszą manną to zdrowy przysmak, który łatwo się robi. Każdy z was kto lubi miód będzie ze smakiem spoglądał na taki krem. do ciasta idealny i do tego wykonany bez cukru rafinowanego i dlatego jest znacznie zdrowszy niż inne tego typu propozycje. Co prawda może dziwne jest stwierdzenie, że krem do ciasta to coś zdrowego, jednak chodzi o to, że nawet w ciastach, tortach i słodyczach można stosować z powodzeniem przepisy alternatywne, które są nieco zdrowsze niż ich klasyczne odpowiedniki.
Przepis na krem wykonacie bez problemów a można go dodać do wielu ciast które są przekładane kremami a nawet wystarczy zrobić biszkopt i przełożyć go tylko tym kremem. Kasza manna tutaj dużo daje i w przepisie wideo zobaczycie dlaczego.
Krem miodowy z kaszą manną niech zostanie przez was wykorzystany przy najbliższej okazji robienia jakiegoś ciasta. Na pewno nie będziecie zawiedzeni smakiem takiego zdrowego kremu do ciasta. Zapraszam
Blog: http://kuchniatosztuka.blogspot.com