Jak zrobić kwiaty z makaronu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 11.08.2018 / 20:00
  • Odsłony: 1 516
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

fryzelina

Do poradnika jak zrobić kwiaty z makaronu przypisano następujące tagi:

Nie ma bardziej uniwersalnego prezentu i dekoracji jednocześnie niż kwiaty. Niestety te cięte są nietrwałe, a doniczkowe wymagają czasem skomplikowanej pielęgnacji. Jeżeli chcesz zaskoczyć gości w domu albo sprawić komuś oryginalny prezent, możesz samodzielnie zrobić sztuczne kwiaty.
Wszystko, czego potrzebujesz to makaron w różnych kształtach, farbki i dodatki. Sztuczne kwiaty doniczkowez makaronu możesz uformować i pomalować, jak tylko chcesz, umieścić je w także samodzielne ozdobionej doniczce lub skomponować bukiety kwiatowe.
Kwiaty z makaronu to doskonały pomysł na diy dla dzieci. Można wypróbować go w domu, podczas zajęć w przedszkolu, w szkole i na świetlicy. W ten sposób powstaną piękne i oryginalne bukiety kwiatowe, które dzieci mogą podarować najbliższym na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Babci, Dziadka, Ojca. Sztuczne kwiaty zastąpią rysowane laurki, będą od nich bardziej efektowne i można je wyeksponować w domu.
Jeżeli Twoje pociechy nudzą się w domu podczas złej pogody, jeśli szukasz pomysłu na zajęcia z dziećmi, którymi się opiekujesz, albo jeżeli lubisz ozdabiać mieszkanie własnoręcznie wykonanymi dekoracjami – to projekt w sam raz dla Ciebie.
Na pewno znasz już wiele projektów diy oraz ciekawych zabaw z dziećmi, do których można wykorzystać produkty spożywcze jak makaron. Ale sztuczne kwiaty doniczkowe to może być zupełna nowość. Zaplanuj więc wolne popołudnie, zrób zakupy i do dzieła. Wspólne diy może być znakomitym sposobem na spędzenie czasu z przyjaciółkami, z mamą, ze znajomymi i ich dziećmi. Także domowe kinder party nie obejdzie się bez atrakcji – a a najlepsze są zawsze te, w których można odkryć coś nowego i pobrudzić sobie trochę ręce. 

Kategoria: Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kwiaty z makaronu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków