Jak zrobić lightowe łódeczki

Poradnik dodany przez: Wiktorren
7751 0

Przystawka na zimno z jednej strony trochę dziwna ale bardzo sympatyczna. To coś dla miłośników morskich smaków, które razem z koprem, majonezem i cytryną tworzą bardzo fajny przepis na przekąskę. Od razu warto zaznaczyć, ze paluszki krabowe można tutaj z powodzeniem zastąpić np. wędzonym łososiem.

Szybka przystawka, lekka, dobra na rozpoczęcie spotkania ze znajomymi i dobra kiedy mamy ochotę coś zjeść ale gotowanie odpada a kanapeczki już nam się przejadły. No bo przecież ile można wciągać chlebka? Taka przystawka z łososia czy jak tutaj z paluszków krabowych (no jakby nie było tańsza wersja) to fajna sprawa i mimo, że w składnikach mamy majonez, to przystawka nie jest ciężka, nawet jak zjemy więcej niż jedną :)

Przystawki to w sumie prosty temat ale tylko z pozoru. Wiadomo, ze przepisy na przekąski nie mogą być skomplikowane ale najtrudniejszy jest pomysł na przystawkę lub przekąskę. To musi być coś niezbyt dużego, takiego na jeden, dwa "gryzy". Coś co bierzesz w locie i zjadasz. Bez żadnych tam sztućców czy talerzyków. 

Składniki:

  • Cykoria
  • Paluszki krabowe
  • Majonez
  • Koperek

Do poradnika Jak zrobić lightowe łódeczki przypisano następujące tagi:

przystawki dania specjalne przystawka na zimno szybka przystawka przystawka przepis przystawka z łososia przepis na przekąskę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lightowe łódeczki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...