Jak zrobić lody ze śniegu

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
11102 3

Cześć wszystkim, dzisiaj bardzo ciekawy patencik, czyli lody ze śniegu. Tak, lody z prawdziwego śniegu. Co prawda sam śnieg nie ma smaku i raczej nie jest czymś co jemy to jednak można go wykorzystać do zrobienia domowych lodów. w sumie w tym przepisie na lody mamy ze składników śnieg (tylko kochani, pamiętajcie aby to był najczystszy, świeży śnieg jaki znajdziecie), mleko skondensowane czyli takie zagęszczone. U nas w tych takich puszkach jest i do tego ekstrakt waniliowy. To podstawa. potem do takich domowych lodów to już dodajecie co tam sobie chcecie. Czyli przykładowo polewę czekoladową, kawałki czekolady, orzechy, posypkę itd. 

Dzięki temu poradnikowi będziecie wiedzieć jak zrobić lody szybko i łatwo, mając na dworze do dyspozycji śnieg. Tylko nie próbujcie robić tego przepisu na bazie szronu z zamrażarki. Obrzydliwość, po prostu paskudnie to wychodzi. 

Przepis na domowe lody prosto ze naturalnego śniegu to coś niespotykanego. Pozostaje mi życzyć wam smacznego i oby spadł u was śnieg :)

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić lody ze śniegu przypisano następujące tagi:

lody przepis na lody domowe lody lody waniliowe jak zrobić lody przepis na domowe lody lody ze śniegu lody przepis

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lody ze śniegu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...