Jak zrobić makaron Fettuccine

Poradnik dodany przez: MojeGotowanie
17004 0

Makaron Fettuccine to jeden z najpopularniejszych rodzajów makaronu. Jest on łatwo dostępny w sklepach oraz często podaje się go w restauracjach na całym świecie. Makaron Fettuccine to długie wstążki, pasujące do całej gamy sosów. A makaron Fettuccine jest blisko spokrewniony z Tagliatelle, który także jest bardzo znanym rodzajem makaronu wstążkowego.

Tradycyjnie makaron Fettuccine to grube wstążki, jednak nie ma określonego konkretnego rozmiaru. Ważne aby wiedzieć, że ten przepis na makaron warto zrobić, gdyż po pierwsze jest to proste a po drugie domowy makaron ma znacznie lepszy smak niż nawet markowe makarony sklepowe. 

Czas przygotowania to około 40 - 50 minut ale warto. Domowy makaron będzie super sposobem na prosty obiad, ponieważ wystarczy jeszcze tylko zrobić sos albo podać taki domowy makaron w sumie z czymkolwiek i mamy ekstra danie. Makaron i przepis zapamiętajcie i z pewnością wszyscy, którzy go spróbują będą zachwyceni smakiem. Zapraszam na Fettuccine i przepis na ten domowy makaron. 

Do poradnika Jak zrobić makaron Fettuccine przypisano następujące tagi:

ryż i makarony domowy makaron przepis na makaron makaron fettuccine makaron przepis fettuccine przepis

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić makaron Fettuccine skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...