Jak zrobić małe babeczki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Słodycze
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 24.07.2014 / 20:00
  • Odsłony: 8 915
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

chochela

Do poradnika jak zrobić małe babeczki przypisano następujące tagi:

Babka piaskowa to bardzo znane i popularne ciasto. Nie jest trudne w wykonaniu i często gości na naszych stołach, w sklepach i cukierniach. Najlepsza babka piaskowa oczywiście będzie z domowego wypieku, co jest niepodważalnym faktem. Natomiast w tym poradniku poznacie nieco inne podejście do babki piaskowej. Tutaj będzie przepis na babeczki, czyli takie mini babki piaskowe. Świetnie się nadają do święconki i są bardzo fajnymi słodkimi przekąskami. 

Mini wypieki są urocze i smakują tak jak powinny. Zobaczcie jak wygląda proces przygotowania tych babeczek i jeżeli też macie smaka na bakę piaskową to wykonajcie ją ale własnie takiej formie. Zamiast jednego większego ciasta, niech na waszym stole pojawi się kilka miniaturek, które na pewno podbiją wasze serca. 

Klasycznie będą pasować do kawy i do herbaty a dodatkowo ich miniaturowy wygląd zaskoczy waszych gości i na pewno będą zdziwieni, że sami coś takiego wykonaliście i że nie są to gotowe wypieki. Mam nadzieję, że wam się spodoba tego typu przepis na babeczki. 

Kategoria: Ciasta i desery > Słodycze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić małe babeczki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków