Jak zrobić meczową paszę dla kumpli

Poradnik dodany przez: Wiktorren
10627 0

Mimo, że mistrzostwa w piłce nożnej daleko za nami to przecież zawsze w TV znajdzie się jakiś meczyk do oglądnięcia z kumplami. A jak nie, to są jeszcze sportowe gry wideo na konsolach, które rozpalają emocje do czerwoności. A przy tego typu spotkaniach jak wiadomo jest alkohol i człowiek głodny się robi. A kiedy masz kumpli na chacie to warto coś przygotować. Byle szybko, dużo i odpowiednio smacznie. I tutaj na pierwszy rzut pojawia się danie z ryżem. Zobacz co zrobić z ryżu aby było tego dużo i aby kumple byli zadowoleni. Takie szybkie danie będzie super przekąską na mecz, którą wszystkie chłopy się najedzą. A jeżeli musisz mieć mięso w środku to zamiast tuńczyka szybko podsmaż kawałki piersi z kurczaka albo po prostu wrzuć pokrojone parówki. 

No i w dzisiejszych czasach to też fajny i szybki obiad. Wracając z pracy, kiedy już się nic nie chce robić a jesteś głodny, takie szybkie danie to jak zbawienie dla umęczonej duszy i ciała. Sprawdź jakie składniki są potrzebne i działaj z szybkim obiadem.

 

 

Składniki:

  • Pół puszki kukurydzy
  • Puszka tuńczyka
  • Curry
  • Cukier
  • Szklanka ryżu
  • Tabasco

Do poradnika Jak zrobić meczową paszę dla kumpli przypisano następujące tagi:

dania specjalne obiad na szybko szybkie danie szybki obiad dania z ryżem sałatka z ryżem co zrobić z ryżu przekąski na mecz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić meczową paszę dla kumpli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...