Jak zrobić mielone z szynki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Wieprzowina
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 13.08.2014 / 20:00
  • Odsłony: 10 514
  • Ocena: 4.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

alf500

Do poradnika jak zrobić mielone z szynki przypisano następujące tagi:

Szynka raczej nie pasuje do kotletów mielonych, bo jest to zbyt suche mięso. Kiedy pomyślimy o kotletach mielonych z szynki to pierwsze co sobie wyobrażamy, to nabite kule mięsa, które jest po prostu twarde i mało smaczne. Jednak szynkę można wykorzystać w przepisie na mielone tylko trzeba wiedzieć czego użyć i jak to zrobić aby mielone z szynki były świetnym, wyważonym i smakowitym daniem. 

a dlaczego akurat mielone z szynki a nie po prostu zwykłe mielone kotlety przygotować na obiad? Po co kombinować, skoro przepis na mielone praktycznie każdy zna? a już tłumacze o co chodzi. Dobry kawałek szynki często można kupić w naprawdę dobrej cenie, np. w Biedronce albo Lidlu. Potem wystarczy to zmielić i mamy wyjątkowo świeżą bazę do kotletów mielonych. No i wiemy co jest w naszych mielonych i wiemy ile mięsa jest w mięsie :)

Przepis na mielone z szyki nie jest daniem które koniecznie musicie spróbować, jednak kiedy nadarzy wam się okazja na dobry kawałek szynki w dobrej cenie, to wtedy atakujcie tym przepisem waszą kuchnię :)

Kategoria: Dania mięsne > Wieprzowina

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mielone z szynki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków