Jak zrobić młodą kapustę z ziemniakami

Poradnik dodany przez: chochela
11423 0

Tyle dań i potraw do wyboru, że człowiek nie wie od czego zacząć. Może coś nowego, może coś tradycyjnego? Może coś na szybko a może coś co potrzebuje więcej czasu na wykonanie? No nie wiadomo. Jakby można było to każdy przepis po kolei każdy by chciał próbować. No ale trzeba coś wybrać i ja proponuję pomysł na obiad w którym będzie bardzo duża nutka tradycji a to dlatego, że zrobimy kapustę z ziemniakami po śląsku. 

Jest to bardzo dobre i znane od wielu lat danie w którym ziemniaki i kapusta się pięknie razem łączą. No chyba nie ma innej takiej potrawy w której tak proste rzeczy jak ziemniaki, młoda kapusta i boczek dają taki kulinarny efekt. No i też trzeba zaznaczyć, że to niskobudżetowy pomysł na obiad a jak wiadomo warto mieć w zanadrzu tego typu pomysły. 

Kapusta biała z ziemniakami oczywiście najlepsza będzie kiedy wykorzystamy w przepisie świeżutkie, młode ziemniaczki. Jak tyko się pojawią to jak najbardziej polecam. Zresztą, sami wiecie, że młode ziemniaczki są najlepsze ze wszystkich.

Składniki:

  • młoda kapusta
  • ziemniaki
  • boczek
  • oliwa z oliwek
  • sól i pieprz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić młodą kapustę z ziemniakami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...