Jak zrobić nalewkę z pigwy - Malinowy Nos

Poradnik dodany przez: malinowynos_pl
11560 0

Alkohole to temat rzeka. Nie wiemy nawet ile gatunków i rodzai jest na świecie. Co miasto to obyczaj, co region to inny trunek, co kraj to inny skład pospolitego alkoholu. Po prostu coś niesamowitego.

Wiele osób pamięta jeszcze czasy, kiedy to domowe alkohole były tymi, które jedynie są dostępne. Domowy wyrób alkoholu miał miejsce praktycznie wszędzie i o każdej porze. Nie było chyba nikogo, kto robił czegoś sam.

Nie było ważne, czy to nalewka, czy to wino, czy może jeszcze coś innego. Każdy miał inne upodobania i coś innego chciał spożywać :).

Ja dzisiaj pokażę Wam czym jest nalewka pigwowa. Ten trunek myślę, że ze względu na smak może porwać wiele osób. Domowy alkohol i przepisy na niego to coś co zależy głównie od jednego, upodobań. Nawet jeśli jest jakiś utarty przepis, to przecież możemy zrobić go po swojemu dodając inne składniki i mieszając proporcje.

Nalewka z pigwy, którą pokażę jak zrobić może uświetnić niejeden stół, czy niejedno spotkanie ze znajomymi. Bo to w końcu domowa przepyszna nalewka pigwowa:)

Do poradnika Jak zrobić nalewkę z pigwy - Malinowy Nos przypisano następujące tagi:

alkohole nalewka z pigwy domowe alkohole nalewka pigwowa domowy alkohol przepisy domowy wyrób alkoholu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić nalewkę z pigwy - Malinowy Nos skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...