Jak zrobić niebieską metę

Poradnik dodany przez: Wiktorren
29632 4.5

Dziś coś specjalnego a nawet można powiedzieć, że podwójny specjał, bo po pierwsze filmik jest z okazji Halloween a po drugie jest to ukłon w stronę świetnego serialu, jakim jest Breaking Bad. Niebieska meta, bo to ją dziś będziemy robić to sposób na bardzo oryginalnie wyglądające cukierki na Halloween. Każdy, kto oglądał serial wie, że niebieska meta była bardzo charakterystyczna z wyglądu i dlatego zrobimy ją w wersji cukierkowej. 

Takie cukierki na Halloween też super będą wyglądać jako słodka dekoracja na imprezie. Metamfetamina Breaking Bad na pewno zrobi wrażenie na wszystkich a na pewno na rodzicach dzieci, które dostaną takie cukiereczki zapakowane w strunowe woreczki :)

Pomysł myślę, że ciekawy a efekt jeszcze lepszy. Ale to już wy musicie ocenić. A jeżeli nie przepadasz za Halloween to i tak możesz zrobić takie cuksy. Będą na najbliższą domówkę. W końcu niebieska meta to dobrze pasuje do imprezy :)

Oglądajcie i zapraszam na cukierki na Halloween w stylu metamfetamina Breaking Bad.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić niebieską metę przypisano następujące tagi:

słodycze słodycze na halloween niebieska meta breaking bad niebieska meta cukierki na halloween metamfetamina breaking bad

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić niebieską metę skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...