Jak zrobić obiad - Kurczak Generała Tso

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Drób
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 09.08.2017 / 20:00
  • Odsłony: 2 906
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

BestRecipes

Do poradnika jak zrobić obiad - kurczak generała tso przypisano następujące tagi:

Dania z kurczaka są niezwykle dzisiaj popularne, praktycznie w każdej postaci. Nieważne czy jemy kurczaka gotowanego, pieczonego, na ostro, słodko, słono, czy kwaśno, spotkamy się z nimi dzisiaj praktycznie wszędzie. Każdy znajdzie z pewnością odpowiednią dla siebie formę tego drobiuDania z kurczaka na obiad wciąż zyskują na popularności, dlatego tak wiele z nich pojawia się w otaczających nas lokalach.
Dzisiaj pragnę pokazać Wam, że i w domu możecie przyrządzić kurczaka na różne sposoby. Otóż, zaprezentuję Wam, jak wykonać kurczaka po chińsku, a dokładniej kurczaka generała tso. Tak nasze danie nazywane jest fachowo ;-)
Potrzebnych Ci do tego będzie dosłownie kilka składników, a w tym, przede wszystkim, udka z kurczaka. Bez kurczaka nie będzie bowiem kurczaka po chińsku;-)
Pełen przepis, wraz z lista składników, znajdziesz tutaj w formie tekstowej : http://allrecipes.pl/przepis/13169/kurczak-genera-a-tso.aspx
Serdecznie polecamy, zaznajomić się także z innymi przepisami na kurczaka, wg naszego wykonania. Znajdziecie je tutaj :
http://allrecipes.pl/przepisy/kurczak.aspx
Jeśli po obejrzeniu tego video, nurtują Cię jakieś kwestie, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości lub komentarza.
Jeśli podobało Ci się to video - subskrybuj ten kanał. Będziesz miał wtedy stały, nieograniczony dostęp do naszych przepisów, a o nowościach będziesz powiadamiany na bieżąco, bez zbędnego szukania, które zabierze tylko trochę Twojego cennego czasu.
Pozdrawiamy serdecznie, mamy nadzieję, że się podobało i że zobaczymy się w następnym filmie !

Kategoria: Dania mięsne > Drób

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić obiad - Kurczak Generała Tso skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków