Jak zrobić paszteciki - drugie śniadanie do szkoły

Poradnik dodany przez: Zenderos
6725 0

Z filmu dowiesz się jak przygotować smaczne drugie śniadanie, które można zabrać do pracy lub do szkoły. Takie paszteciki zrobimy w kilka chwil i bez problemu zabierzemy ze sobą. Jest to prosty sposób na szybki posiłek, który zastąpi niezdrowe przekąski lub przetworzone produkty.

Paszteciki z kapustą i grzybami są bardzo proste do zrobienia. W tym przepisie możemy wykorzystać gotowe ciasto na pizzę, dzięki czemu zaoszczędzimy dużo czasu. Takie domowe pieczywojest smaczne i zdrowe, a także bardzo praktyczne. Doskonale sprawdzi się się na przykład jako śniadanie do pracy. Jeśli nie wiesz, co zabrać ze sobą, przygotuj smaczne paszteciki, które będą doskonałym daniem na drugie śniadanie.

Ciasto na paszteciki jest dosyć pracochłonne do przygotowania. W tym przepisie wykorzystamy jednak gotowe ciasto na pizze, co znacznie ułatwia i przyspiesza gotowanie. Nie trzeba spędzać godzin w kuchni, żeby przygotować smaczne drugie śniadanie dla siebie lub dla najbliższych. Paszteciki z kapustą i grzybami to znana potrawa, którą każdy lubi, więc nie musimy się obawiać, czy przypadnie do gustu naszej rodzinie. Obejrzyj film i zobacz jak łatwo upiec smaczne paszteciki. Takie proste danie nie wymaga dużych umiejętności i dzięki przejrzystemu przepisowi każdy poradzi sobie z jego przygotowaniem. Niezbędne produktu kupimy praktycznie w każdym sklepie. Paszteciki z kapustą i grzybami to świetny pomysł na przekąskę lub główne danie. Możemy upiec je w większej ilości i przechowywać w lodówce przez kilka dni, dzięki czemu będziemy mieli smaczną przekąskę zawsze pod ręką.

Subnij: https://www.youtube.com/channel/UCrt2--oRLLqPdRrQ9RtIh7Q

Do poradnika Jak zrobić paszteciki - drugie śniadanie do szkoły przypisano następujące tagi:

pieczywo paszteciki śniadanie do pracy drugie śniadanie paszteciki z kapustą i grzybami ciasto na paszteciki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić paszteciki - drugie śniadanie do szkoły skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...