Jak zrobić paszteciki z pieczarkami i boczkiem

Poradnik dodany przez: Kilimandzarooo
11111 0

Oto szybki pomysł na paszteciki z ciasta francuskiego. Kiedy chcecie zrobić coś na szybko ale jednocześnie coś niestandardowego, jakąś dobrą przekąskę lub przystawkę to zawsze pamiętajcie o cieście francuski. Jest idealne na przekąski. Przepisów znajdziecie wiele a paszteciki z boczkiem i pieczarkami to jedna z propozycji do wykorzystania, kiedy mamy w domu ciasto francuskie. 

Dosyć proste wykonanie, aż tak dużo człowiek się nie narobi a w trakcie pieczenia ich w piekarniku możecie ogarnąć kuchnię i przygotować inne dania. Przepis na paszteciki jest tez uniwersalnym sposobem na przekąski. Do środka zamiast używanego tutaj boczku i pieczarek możemy wrzucić inne składniki i np. dodać jeszcze żółty ser. Będzie pięknie stopiony w środku co na pewno będzie wszystkim smakować. Ale już z żółtym serem, paszteciki z boczkiem będą nieco ciężkie. To już taki bardziej pomysł na osobne danie niż na przekąskę. Przepisy związane z taką techniką wykonania pasztecików to proste i szybkie kulinarne pomysły.

Do poradnika Jak zrobić paszteciki z pieczarkami i boczkiem przypisano następujące tagi:

dania specjalne przekąski przepisy paszteciki z boczkiem paszteciki z pieczarkami przepis na paszteciki paszteciki z ciasta francuskiego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić paszteciki z pieczarkami i boczkiem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...