Jak zrobić pieczonego kurczaka

Poradnik dodany przez: Darko73
16312 0

Kurczak pieczony w całości to bardzo prosty pomysł na obiad. Raz, dwa i wszystko przygotowane do piekarnika i pozostaje czekanie. Szybka akcja i kompletny obiadek bo z ziemniaczkami go upieczemy. A co liczy się przy tworzeniu takiego pomysłu na obiad? Oczywiście przygotowanie wstępne kurczaka. Można kombinować i tworzyć specjalne marynaty, dusić kurolka kilka godzin w jakiś przyprawach albo spróbować jeszcze czegoś innego i czasochłonnego. Ale można też szybko załatwić sprawę i przygotować kurczaka z ziemniakami na sposób z pietruszką i solą morską. Co to daje? No musicie spróbować. Pietruszka ma moc!

Pieczony kurczak to danie dla całej rodziny ... no chyba, że masz ochotę zrobić sobie dzień obżartucha. Wtedy rzuć sobie sam wyzwanie i opędzluj całego pieczonego kurczaka sam :) Twój wybór :)

Sprawdź ten pomysł na obiad i wykorzystaj zwykłe składniki aby stworzyć to danie. I uprzedzając pytania od razu trzeba powiedzieć, że zadziała tutaj tylko prawdziwa pietruszka a nie jakaś tam suszona.

Do poradnika Jak zrobić pieczonego kurczaka przypisano następujące tagi:

drób pomysł na obiad pieczony kurczak kurczak pieczony kurczak z ziemniakami kurczak z pietruszką

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pieczonego kurczaka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...