Jak zrobić pieczonego kurczaka

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Drób
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 05.03.2015 / 14:51
  • Odsłony: 13 928
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Darko73

Do poradnika jak zrobić pieczonego kurczaka przypisano następujące tagi:

Kurczak pieczony w całości to bardzo prosty pomysł na obiad. Raz, dwa i wszystko przygotowane do piekarnika i pozostaje czekanie. Szybka akcja i kompletny obiadek bo z ziemniaczkami go upieczemy. A co liczy się przy tworzeniu takiego pomysłu na obiad? Oczywiście przygotowanie wstępne kurczaka. Można kombinować i tworzyć specjalne marynaty, dusić kurolka kilka godzin w jakiś przyprawach albo spróbować jeszcze czegoś innego i czasochłonnego. Ale można też szybko załatwić sprawę i przygotować kurczaka z ziemniakami na sposób z pietruszką i solą morską. Co to daje? No musicie spróbować. Pietruszka ma moc!

Pieczony kurczak to danie dla całej rodziny ... no chyba, że masz ochotę zrobić sobie dzień obżartucha. Wtedy rzuć sobie sam wyzwanie i opędzluj całego pieczonego kurczaka sam :) Twój wybór :)

Sprawdź ten pomysł na obiad i wykorzystaj zwykłe składniki aby stworzyć to danie. I uprzedzając pytania od razu trzeba powiedzieć, że zadziała tutaj tylko prawdziwa pietruszka a nie jakaś tam suszona.

Kategoria: Dania mięsne > Drób

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pieczonego kurczaka skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków