Jak zrobić pierogi o smaku pizzy i gołąbków

Poradnik dodany przez: 01Hann
8098 5

Pierogi i kluski są popularne praktycznie w każdej części Polski w różnych wersjach. Wszystkie łączy odpowiedni farsz do pierogów. Ale czy możemy powiedzieć, że jest to pomysł na obiad, który urzeknie wiele osób? Raczej nie... chociaż  tutaj Was zaskoczę i pokażę przepis na pierogi, który może każdego z nas po prostu zaczarować. Będą to wyjątkowe pierogi, których jestem pewien, że nigdy nie jedliście. Ba! Śmiem twierdzić, że nawet Wasi znajomi, czy rodzina nie jedli czegoś równie pysznego. 

Ten przepis na ciasto pierogowe zaskakuje i młodszych i starszych, dlatego nie powinniście mieć oporów przed jego wykonaniem. Wszystko zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie o Waszej chęci. 

Jeśli szukasz recepty na wyjątkowe pierogi to wykorzystaj mój przepis na dwa pyszne farsze nie tylko do pierogów plus przepis na szybkosciowy sos. Nadzienie świetnie sprawdzi się także w naleśnikach.

Mam nadzieję, że pochwalicie się efektami swojej pracy w komentarzach, a także, że weźmiecie sobie do serca ten przepis i polecicie go swoim znajomym :). Na wszelkie pytania odpowiem bardzo chętnie, więc zadawajcie je w razie wątpliwości :). 

A teraz subskrybujcie po więcej przepisów!

Szczegółowy przepis na blogu Domogród:
http://kuchniatosztuka.blogspot.com/2016/03/pierogi-o-smaku-pizzy-i-goabkow-przepis.html

Przepis na ciasto pierogowe:
https://youtu.be/VNhTs938luQ

Domogród jest juz na facebooku.

Zapraszam:

https://www.facebook.com/DomogrodPyszneprzepisy Muzyka: Audionautix: Cryin In My Beer – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://audionautix.com/

Do poradnika Jak zrobić pierogi o smaku pizzy i gołąbków przypisano następujące tagi:

pierogi i kluski farsz do pierogów pomysł na obiad przepis na pierogi wyjątkowe pierogi przepis na ciasto pierogowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pierogi o smaku pizzy i gołąbków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...