Jak zrobić pierożki po meksykańsku

Poradnik dodany przez: NieJemSzpinaku
15603 5

Pierogi meksykańskie wykonane na bazie ciasta francuskiego to jeden z wielu pomysłów na to co w prosty sposób można przygotować w kuchni. Ciasto francuskie generalnie jest składnikiem, który pozwala na tworzenie szybkich i smacznych dań, głownie z piekarnika. Szukając ekspresowego pomysłu na coś na ciepło, ciasto francuskie często wtedy wchodzi do gry. 

Pierogi z ciasta francuskiego można zrobić na kilka sposobów a jednym z nich są pierogi meksykańskie. Jeżeli lubisz kuchnię meksykańską i ostry smak potraw to sprawdź ten przepis. Oczywiście do tego typu pierożków po meksykańsku trzeba podać jakiś sos i tutaj macie już swobodny wybór. W poradniku jest przecier pomidorowy ale to co wy wybierzecie zależy już od was. Jednak jeżeli chodzi o sos to taka mała rada. Wybierzcie coś, co nie jest na bazie majonezu, gdyż wtedy to danie kuchni meksykańskiej będzie nieco za ciężkie. 

Szybko, smacznie i na ciepło, czyli przepis, który z pewnością przypasuje wielu osobom, które nie mają zbyt wiele czasu w kuchni.

Składniki:

  • ciasto francuskie
  • kiełbasa chorizo
  • papryczki jalapeno
  • ser żółty

Do poradnika Jak zrobić pierożki po meksykańsku przypisano następujące tagi:

pierogi i kluski kuchnia meksykańska ciasto francuskie ciasto francuskie przepisy pierogi meksykańskie pierogi z ciasta francuskiego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pierożki po meksykańsku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...