Jak zrobić placki z jabłek bez mąki pszennej

Poradnik dodany przez: Mceno00
20692 0

Polecam wszystkim bardzo pyszne placki z jabłek, które są naturalnie pulchne i bogate w składniki odżywcze. Przepis na placki z jabłkami to pomysł na tanie danie, które jest niesłychanie bardzo łatwe do przygotowania. 

Jabłuszka są zdrowe i w każdym okresie są tanie. Wiadomo, że najlepsze są polskie jabłka, ale jeżeli akurat w jakimś markecie takich nie będzie to można oczywiście użyć innych. Przepis na placki z jabłkami to coś między takim dodatkiem poobiednim a samym obiadem. W końcu dzieciaki z przyjemnością potraktują to łatwe danie jako pomysł na obiad. No i jest to zdecydowanie lepszy pomysł niż jakieś tam kupowane słodkości, naszpikowane cukrem i innymi rzeczami.

No i najciekawsze jest to, że są to placki bez mąki. Tak własnie - do ich wykonania nie potrzebujemy mąki jak to zwykle ma miejsce w innym przepisach. Dodajmy tylko jeszcze orzechy dla jeszcze lepszego smaku. Łatwe danie, bardzo tanie danie więc nie pozostaje nic innego jak tylko polecić wykonanie czegoś takiego przy najbliższej okazji.

Do poradnika Jak zrobić placki z jabłek bez mąki pszennej przypisano następujące tagi:

naleśniki i omlety przepis na placki z jabłkami tanie dania łatwe dania placki z jabłek placki bez mąki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić placki z jabłek bez mąki pszennej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...