Jak zrobić popcorn w kilku wersjach (też na słodko)

Poradnik dodany przez: Gabriele
8139 0

Przekąski na imprezę, to temat, który nurtuje praktycznie każdą gospodynię, czy też osoby chcące zrobić jakieś spotkanie w domu. Wtedy zastanawiamy się, czy dobrym pomysłem będzie podanie jakiejś fantazyjnej przystawki, czy też może czegoś zgoła innego? Ale takie rozterki nie pojawiają się znikąd, mamy je też na co dzień. Wybieramy jakieś przekąski do filmu, do tego jakieś picie i super, możemy iść dalej, czyli przed telewizor, ale niestety, bądź stety nie zawsze to wygląda tak różowo.

Nie jest to może jakiś dramatyczny temat, który może nam życie wywrócić do góry nogami, ale dość istotny problem. Już spieszę z wyjaśnieniem dlaczego. Zwykle kiedy spotykamy się ze znajomymi, czy też zasiadamy na kanapie oglądając film, to jest to  nasz ostatni posiłek tego dnia. A wiadomo, coś dobrego na kolację trzeba zjeść, a w dodatku musi to być całkiem pożywne.

Stąd mój pomysł na ten właśnie film. Pokażę Wam co zjeść przed telewizorem żeby było to pożywne i smaczne, a do tego nadawało się jako przekąski do filmu, czy przystawki, które można podać swoim znajomym.

A dokładniej mówiąc będą to różne wersje standardowej kukurydzy :). Niby coś prostego, ale jednak nie do końca. Przygotowanie kukurydzy na różne sposoby raczej nie jest u nas popularne, ale mam nadzieję, że dzięki moim poradnikom się to zdecydowanie zmieni. 

Mam nadzieję, że będziecie bardzo, ale to bardzo zadowoleni z osiągniętych efektów, którymi powinniście się podzielić w komentarzach.

A teraz zapraszam Was do komentowania, a także do udostępniania tego nagrania dalej :). Nagrania, ale to brzmi :D. Tego wideo dalej :). Może komuś ze znajomych się przyda? :)

 

Do poradnika Jak zrobić popcorn w kilku wersjach (też na słodko) przypisano następujące tagi:

przystawki przekąski na imprezę przekąski do filmu co zjeść przed telewizorem coś dobrego na kolację

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić popcorn w kilku wersjach (też na słodko) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...