Jak zrobić przekąskę z melona

Poradnik dodany przez: chochela
11247 0

Przekąski na imprezę to przepisy zarówno na zimno jak i na ciepło. w tym poradniku jeden z pomysłów na przekąski na zimno w których połączymy smak melona z szynka parmeńską. Bardzo dobre połączenie, które zasmakuje każdemu. Aż dziwne, że taki prosty sposób jak owinięcie kawałka melona szynką parmeńską daje taką dobrą przekąskę na przyjęcie. No i dodatkowo jest to szybka przekąska przy której nie stracisz wiele czasu. 

Przygotowując przekąski na zimno warto zaplanować sobie ilość sztuk które chcemy zrobić. Przekąski na imprezach mają to do siebie, że zaczynają szybko znikać. A smakowicie wyglądające pozycje to już w ogóle są zawsze rozchwytywane. W końcu przystawki i przekąski trafiają nawet do sytych gości. No bo przeciez zawsze znajdzie się miejsce na coś małego i smacznego :)

Ten pomysł na melona w szynce parmeńskiej jest bardzo popularną we Włoszech przekąską. Na ciepło też możecie przygotować ten przepis, aczkolwiek wtedy dochodzi jeszcze czas pieczenia lub podsmażenia takich zestawów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić przekąskę z melona skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...