Jak zrobić przepyszne placuszki z dyni

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Warzywa i owoce
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 19.09.2014 / 12:30
  • Odsłony: 12 591
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Kilimandzarooo

Do poradnika jak zrobić przepyszne placuszki z dyni przypisano następujące tagi:

Dynia to sezonowe warzywo, które przez bardzo wielu jest pomijane przy zakupach i interesujemy się dynią dopiero wtedy, kiedy nadchodzi Halloween, albo w ogóle to warzywo kojarzy nam się tylko z tym świętem i niczym więcej. A to błąd, bo przepisy z dyni to naprawdę dobre i trafione dania. Z dyni tak naprawdę można dużo rzeczy przygotować i jednym z przykładów na to co zrobić z dyni są plaski z dyni, które usmażymy na patelni. Dla wielu z was będą trochę podobne do placków ziemniaczanych. Nie w smaku oczywiście ale w konsystencji i sposobie przygotowania. 

Dania z dyni to tez pomysł na podreperowanie domowego budżetu. W sezonie dynia jest wyjątkowo tania, szczególnie na ryneczkach i bezpośrednio u rolników. duże ilości dyni za bezcen to tanie dania na dłuższy okres. W końcu placki z dyni to nie jedyne dobre przepisy jakie na was czekają. 

Zabierajcie się za dynię a ja mam nadzieję pokazać wam inne ciekawe i nieco mało standardowe przepisy na różne potrawy z różnych produktów. Więcej i mniej znanych.

Kategoria: Warzywa i owoce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić przepyszne placuszki z dyni skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków