Jak zrobić pyszniaste lodowe kanapki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Lody
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 22.05.2017 / 09:30
  • Odsłony: 1 011
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

kejsza

Do poradnika jak zrobić pyszniaste lodowe kanapki przypisano następujące tagi:

Lody domowe to zazwyczaj proste i bardzo smaczne przepisy, z którymi każdy sobie poradzi. Na pewno znacie lub nawet macie swoje ulubione patenty na to jak zrobić lody, ale tutaj w tym poradniku nie chodzi może tyle o same lody i przepis na nie a o ciekawy i no wręcz fantastyczny sposób ich podania. Zobaczcie jak zrobić lodowe kanapki. To idealny deser na lato i każdy kto lubi coś słodkiego, na pewno będzie zadowolony ze smaku takich lodowych kanapek.

Mimo, że przepis jest prosty a sam poradnik trwa niecałe półtora minuty to samo zrobienie takich lodowych kanapek zajmie wam nieco więcej czasu niż zrobienia samych lodów domowych. Ale szukając deseru na lato i ogólnie czegoś dobrego na coś na deser warto poświęcić trochę czasu na przygotowania. 

No bo nie ukrywajmy, że takie rzeczy jak kisiel, budyń, czy też galaretka, to nieco oklepane sposoby na proste desery. A pomyślcie sobie jak zachwycone będą dzieciaki, kiedy zapodamy im takie smakołyki. Lodowe kanapki są lepsze niż kupne lody a dodatkowo całość jest zaprezentowana z pomysłem. 

Oczywiście kiedy już będziecie w trakcie tworzenia tego przepisu to dodatki do tych lodów domowych możecie dowolnie modyfikować. Ten zestaw zaprezentowany w tym poradniku to tylko jedna z wielu propozycji. Ale uwierzcie mi, że to naprawdę dobre połączenie, którego warto spróbować. Poza tym, w gorące dni to oprócz zimnego piwka, lodowatej lemoniady i lodów nie ma nic lepszego na ochłodzenie. No chyba że zanurzenie się w wodzie ... ale przecież nie zawsze jesteśmy na wakacjach :)

Zapraszam do zrobienia lodowych kanapek czyli domowej wersji popularnych lodów.

Kategoria: Ciasta i desery > Lody

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pyszniaste lodowe kanapki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków