Jak zrobić pyszny mus chałwowy

Poradnik dodany przez: Malejka
16524 0

Lekki, puszysty deser z chałwy do którego potrzebujemy naprawdę małą ilość produktów. Mus z chałwy to coś dla fanów słodkości i oczywiście fanów chałwy, która ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie każdy lubi chałwę i jest specyficzny smak. Prosty przepis na deser może przekona niektórych przeciwników do chałwy i pokaże, że chałwa nie musi być tylko w formie zapakowanego bloku. Co prawda przepisów na chałwę i przepisów na jej wykorzystanie własnie np. w deserach jest naprawdę mało. Chałwa nie jest wdzięcznym produktem spożywczym i ciężko coś z niej przygotować. Ale jak widać dla chcącego nic trudnego.

Pyszny deser w którym mamy chałwę, śmietanę, żółtka i cukier będzie czymś nowym, czymś czego ani Ty ani pewnie nikt z Twojej rodziny i znajomych jeszcze nie próbował. A jeżeli znasz kogoś kto jest fanem chałwy to taka osoba na pewno podziękuje Ci za przysłanie jej takiego przepisu. 

Przepis na mus to naprawdę prosta sprawa i dłuższa chwila w kuchni. Potem to już tylko zostaje czas na relaks przy słodkim deserze

Składniki:

  • Chałwa
  • Śmietan-fix
  • Śmietana 30%
  • 2 żółtka
  • Cukier

Do poradnika Jak zrobić pyszny mus chałwowy przypisano następujące tagi:

desery pyszny deser deser z chałwy prosty przepis na deser mus z chałwy przepis na mus słodka chałwa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pyszny mus chałwowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...