Jak zrobić rogaliki mini pizze

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pizza i zapiekanki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 06.12.2017 / 20:00
  • Odsłony: 1 726
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

lennaMP

Do poradnika jak zrobić rogaliki mini pizze przypisano następujące tagi:

Filmik prezentuje, jak wykonać gadżety dla facet, które pomogą mu uporać się z wyzwaniem, jakim jest rozpalenie ognia w kominku. Często jest to zadanie trudne i zwykła zapałka nie jest w stanie poradzić sobie z rozmiarem ognia oraz materiałami, które wymagają wysokiej temperatury, żeby zacząć wydzielać własną energię cieplną.

Będzie praktycznym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie rozpalenie dużego ognia, a brakuje nam czasu i cierpliwości do wrzucania pojedynczych zapałek i czekania, aż z iskry roznieci się prawdziwy płomień zdolny ogrzać domowe grzejniki czy też upiec chrupiące kiełbaski.

Dzisiejsza technika sprzyja praktycznym rozwiązaniom, jeżeli wiemy, gdzie patrzeć i czego szukać oraz jak korzystać z dobrodziejstw naszego domowego warsztatu. Zaprezentowany gadżet jest dobry nie tylko do kominka, ale też, żeby rozpalić grill przez przyjęciem w ogrodzie.

Na początek demontujemy wtyczkę do gniazdka. Potrzebne elementy, jakie pozyskaliśmy, instalujemy do źródła zasilania. Następnie dołączamy do całego mechanizmu włącznik. Powstaje nam w ten sposób obwód, przez który przewodzona będzie energia potrzebna, aby rozpalić ognisko.

Następnie dwie, plastikowe tuby przycinamy w połowie długości, drążymy dwa otwory w spodzie, pasujące do rozmontowanych z wtyczki bolców. Z drugiej tuby odcinamy dno, wykorzystując je do wypełnienia spodu naszego domowego rozpalacza.

Podłączamy baterię i całość sklejamy, żeby tworzyła solidną konstrukcję.

Gadżet nadaje się także, żeby rozpalać domowe kominki. Możemy z niego dowolnie korzystać, pamiętając o zachowaniu wszelkich środków ostrożności, w tym trzymaniu urządzenia z dala od dzieci i materiałów łatwopalnych. 

Kategoria: Pizza i zapiekanki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić rogaliki mini pizze skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków