Jak zrobić roladki japońskie - papier ryżowy, łosoś i mango

Poradnik dodany przez: lennaMP
12370 0

Przekąski, które podajemy naszym gościom mogą być przeróżne. Tradycyjne lub też mniej. Można zrobić też coś orientalnego, co będzie zachwycało praktycznie każdego przy stole. Na przykład ryby, na przekąskę lub przystawki to świetna sprawa. Bardzo dobre i przede wszystkim nie są jakieś bardzo skomplikowane do zrobienia.

Dodatkowo te dania dla gości dają nam mnóstwo satysfakcji, bo kto podaje jako przystawki właśnie ryby? A dokładniej mówiąc roladki japońskie.

Roladki to bardzo proste i jednocześnie efektowne danie, którym zaskoczysz swoich znajomych. Proste składniki i oryginalne połączenie smaków daje fantastyczne przeżycia kulinarne. Przy okazji pokazujemy jak przygotować i zawijać papier ryżowy.

Mam nadzieję, że będziecie mieli sporą satysfakcję przy tworzeniu tej pysznej przystawki. Nie będzie wstydu jeśli podacie to przy nawet bardziej wykwintnej okazji.

Jeśli spodobało Ci się, to co zobaczyłeś w poradniku? Daj łapkę w górę i zostaw komentarz po sobie. Jeśli macie pytania, to również zadawajcie je w komentarzu.

Do poradnika Jak zrobić roladki japońskie - papier ryżowy, łosoś i mango przypisano następujące tagi:

przekaski ryby przystawki roladki japońskie papier ryżowy dania dla gości

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić roladki japońskie - papier ryżowy, łosoś i mango skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...