Jak zrobić sakiewki z szynki

Poradnik dodany przez: chochela
12195 0

Kuchnia to magiczne miejsce, gdzie ze zwykłych rzeczy można zrobić coś ciekawego. przykład juz macie w tym poradniku. Kiedy na waszym stole maja pojawić się wędliny to oprócz klasycznie pokrojonego mięsa można podać sakiewki z szynki. To tak swego rodzaju przystawka, dodatek do dań na zimno. Pomysł na przystawkę jest prosty i trzeba tylko uważać przy krojeniu szynki. Nie mogą to być zbyt cienkie plastry ponieważ nasze sakiewki z szynki nam nie wyjdą. Ale zobaczycie o co chodzi w poradniku.

Podawanie szynki w taki sposób to ciekawa alternatywa a tak przygotowane sakiewki z szynki będą świetnie prezentować się na stole. Prosty pomysł ale uwaga: wiązanie sakiewek za pomocą pora wymaga trochę zręczności więc nie denerwujcie się jak za pierwszym razem wam nie wyjdzie. Dwie, trzy próby i będzie pięknie. 

Zobacz co zrobić z szynki co będzie innym pomysłem niż zwykłe wędliny. A do środka sakiewek możecie wykorzystać przepis z tego poradnika albo stworzyć coś własne, co według was będzie dobrze komponować się z mięsem.

Do poradnika Jak zrobić sakiewki z szynki przypisano następujące tagi:

wieprzowina pomysł na przystawkę sakiewki z szynki co zrobić z szynki podawanie szynki krojenie szynki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sakiewki z szynki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...