Jak zrobić szklanki do whisky

Poradnik dodany przez: DonCorleone
4833 0

Jeżeli zastanawiamy się, co możemy zrobić z pustą butelką po winie, ten tutorial podpowie nam, jedno z możliwych rozwiązań. Dzięki niemu przygotujemy szklanki do whisky, które będą wyglądały nie tylko estetycznie, ale też są proste w przygotowaniu. Jeżeli tylko posiadamy odpowiedni sprzęt kuchenny z łatwością przygotujemy taki produkt w naszym domowym warsztacie. Przy odrobinie cierpliwości, papierze ściernym i wiedzy wyniesionej z tego tutorialu, nasze butelki po winie przeżyją nowe życie.
Zaprezentowany powyżej DIY powinno się stosować ostrożnie, szczególnie pierwszą jego część. Druga z kolei jest dużo prostszą w zaaplikowaniu i efektowniejszą, dlatego też zalecana jest do wykorzystania w domach. Takie szklanki do drinków nabierają charakteru po ich odpowiednim oszlifowaniu, o którym nie powinniśmy zapomnieć.
Jeżeli tylko lubimy whisky, to ten filmik będzie dla nas idealną propozycją na spędzenie czasu. A gdy szukamy pomysłu na prezent bądź upominek, to trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie od tego DIY.
Tę zwykłą, recyklingową szklankę przygotujemy w kilkanaście minut, jeżeli wiemy, jakiej konkretnie techniki użyć. Zwykła szklanka wykonana z butelki po winie, może wydawać się trudnym przedsięwzięcie, ale gdy podejdzie się do tego zadania za głową, przekonamy się, że jest to bardzo proste. Pomocny będzie również podstawowy sprzęt kuchenny, który większość z nas posiada we własnym domu.
Dlatego też, aby cieszyć się pełnym smakiem naszego ulubionego whisky powinniśmy wypróbować ten tutorial, zanim będziemy kupować drogie i nie zawsze zadowalające nas produkty w sklepach.

Do poradnika Jak zrobić szklanki do whisky przypisano następujące tagi:

szklanka whisky sprzęt kuchenny diy szklanki do drinków szklanki do whisky

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szklanki do whisky skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...