Jak zrobić szybką przekąskę na imprezę

Poradnik dodany przez: MojeGotowanie
10329 0

Pizza i zapiekanki mają wielu amatorów na całym świecie, także u nas w kraju. A nawet bym powiedział, że szczególnie u nas w kraju.

Zwykle się to kojarzy z czymś naprawdę czasochłonnym i przede wszystkim trudnym do zrobienia. Ale można z nich zrobić naprawdę szybkie przekąski na imprezę. Przepisy, które wykorzystujemy kiedy chcemy zrobić coś na przyjęcie lub posiadówkę powinny charakteryzować się tym, że ich komplikacja jest znikoma. Szybkie danie dla gości musi być też smaczne.

Dzisiaj troszkę to zmodyfikujemy i wykorzystamy przepisy z ciasta francuskiego, które niejednego mogą zaskoczyć  :). A zaskoczą także tym, że przy jego użyciu możemy mieć naprawdę szybkie danie na obiad.

W tym filmiku przedstawiłam jak przygotować pyszną i szybka pizze z ciasta francuskiego. Porcja na 2 osoby. Bo przecież impreza i przekąski, a także samo robienie jedzenia dla kilku osób nie może być nudne i przede wszystkim niesmaczne :).

Dlatego zapraszam Was serdecznie do robienia takich dań u siebie w domu :).

Do poradnika Jak zrobić szybką przekąskę na imprezę przypisano następujące tagi:

pizza i zapiekanki przekąski na imprezę przepisy z ciasta francuskiego szybkie danie na obiad szybkie danie dla gości impreza przekąski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szybką przekąskę na imprezę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...