Jak zrobić szybką sałatkę w słoiku

Poradnik dodany przez: jusssi
6601 0

W dzisiejszych czasach żyjemy szybko, przez co ciągle brakuje nam na coś czasu – na śniadanie, obiad czy kolację, które jemy w biegu. Jednak można coś na to poradzić, przygotować prostą sałatkę w słoiku i dodać do niej domowy majonez. Jest dużo zdrowsza alternatywa wobec kupnych dań, a na dodatek możemy samodzielnie dobierać składniki wedle własnego uznania.
Sałatki i surówki są szczególnie polecane i lubiane przez osoby stosujące wszelkiego rodzaju diety. Dzięki temu są w stanie kontrolować składnik, jednocześnie zdrowo i smacznie się odżywiając. W Internecie można znaleźć różnego rodzaju sałatka przepisy – od prostych, zawierających do kilku składników, po te bardziej wymagające. Jeżeli posiadamy w domu większe słoiki oraz dosłownie chwilę, możemy przyrządzić taką prostą sałatkę, którą możemy zabrać do szkoły lub firmy i zjeść w czasie lunchu.
W ostatnim czasie szybkie sałatki coraz częściej zastępują pełnowartościowy posiłek, jednak posiadają niewiele mniej składników odżywczych koniecznych do prawidłowego rozwoju naszego organizmu. Warto też pamiętać, że domowy majonez także jest smaczniejszy i zdrowszy od kupnego, który zawiera dużą ilość konserwantów.
Prosta sałatka przygotowana według powyższego przepisu pozwoli nam zachować sylwetkę, najeść się i nabrać sił przed wyzwaniami dnia codziennego, a przy tym zjeść wyłącznie te składniki, które naprawdę lubimy i które są bogate w witaminy i minerały. To największa siłą, jaką posiadają sałatki i surówki. Jeżeli chcemy podążać za obecną modą, lubimy zdrowo się odżywiać bądź po prostu chcemy coś zmienić w naszej dotychczasowej diecie, jest to idealne rozwiązanie dla nas.

Do poradnika Jak zrobić szybką sałatkę w słoiku przypisano następujące tagi:

sałatka słoiki sałatki i surówki domowy majonez sałatka przepisy szybkie sałatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szybką sałatkę w słoiku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...