Jak zrobić szyszki z ryżu preparowanego

Poradnik dodany przez: mikas551
75804 4.5

Szyszki z ryżu preparowanego! Tak, to smak dzieciństwa wielu z nas. Takie szyszki ryżowe to była podstawa żywieniowa w szkole za moich czasów i wspominam je z sentymentem. Czy nadal można je kupić w szkołach albo w sklepie? Tego nie wiem, bo się na nie nigdy nie natknęłam. Ale na szczęście szyszki z ryżu preparowanego można zrobić samemu  jest to prosty przepis, który wymaga ... uwaga ... fanfary i werble ... tylko 4 składników. Takie pyszności i taki prosty przepis na szyszki to po prostu dobra wiadomość. 

Szyszki jak ze szkoły koniecznie zróbcie w domu. Poczujcie ten smak i przenieście się na chwilę do waszej wczesnej młodości. Szyszki z ryżu to naprawdę proste słodycze które podbiły serca wielu, wielu dzieciaków. Nie tam żadne raffaello czy inne wymyślne słodycze. Szyszki z ryżu preparowanego to jest to i to jest smak którego szukacie. 

Zobaczcie ten przepis na szyszki i na pewno przyjdzie do was ochota na wykonanie takich słodyczy u siebie. Tylko od razu radzę wykonać sporą ilość bo te pyszne szyszki jak ze szkoły szybko będą znikać.

Składniki:

  • Kostka margaryny
  • 200 g ryżu preparowanego
  • 80 dag krówek
  • Łyżeczka kakao

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szyszki z ryżu preparowanego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...