Jak zrobić tatar ze śledzi

Poradnik dodany przez: alf500
15145 5

Tatar ze śledzia można przygotować z dodatkiem różnych produktów. Przykładowo mogą to być kapary, posiekane marynowane papryczki jalapeño, marynowane borowiki i wiele innych składników. Dodatki to już są w waszej kwestii. A w poradniku poznacie ogólnie zasadę robienia tatara ze śledzi. I uwierzcie, że taki tatar rybny bardzo będzie wam smakował. a do takiego tatara można użyć śledzi marynowanych w occie lub w zalewie z oleju. Jeżeli ktoś chce, to także można użyć filetów w słonej zalewie, ale wcześniej trzeba je namoczyć w mleku. 

Tatar ze śledzia to nie tylko pomysł na świąteczne danie. Jeżeli najdzie was ochota na rybkę to możecie zrobić coś takiego. W końcu tatar to nie tylko wołowina. 

Zobacz jak przygotować śledzie aby stworzyć  z nich bardzo dobrego tatara rybnego i zobacz jakie dodatki można tutaj zastosować. Pamiętaj o tym, że wiele produktów możesz dodawać sam i to tylko kwestia kombinacji i smaków jakie lubisz. Przykładowo jesteś fanem kukurydzy z puszki? Dodaj ją do swojego dania. 

Do poradnika Jak zrobić tatar ze śledzi przypisano następujące tagi:

ryby śledzie przepisy jak przygotować śledzie tatar ze śledzi śledzie tatar tatar rybny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić tatar ze śledzi skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...