Jak zrobić tort „piłka w trawie”

Poradnik dodany przez: AKrociak
5887 0

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez sportowych, która ściąga na trybuny i przed telewizory miliony kibiców. Mundial to wydarzenie, do którego przygotowują się wszyscy, niezależnie od tego, czy są zagorzałymi zwolennikami futbolu, czy też wolą po prostu odprężyć się w czasie, kiedy ich koledzy wiwatują nad strzelonym golem. To także doskonała okazja, aby przygotować tort urodzinowy, który zachwyci nie tylko małych, ale też dużych amatorów piłki nożnej.

Przygotowane dzięki temu tutorialowi domowe wypieki sprawiają radość każdemu miłośnikowi słodkości, gdyż nie tylko wygląda uroczo, ale też doskonale smakuje. Wystarczy kilka podstawowych narzędzi i odrobina zmysłu artystycznego i jesteśmy w stanie samodzielnie przygotować tego rodzaju tort. Warto więc zapoznać się z tym wideo, ponieważ zawiera sporo cennych wskazówek i szczegółowa instrukcję z komentarzem.

Taki tort to również okazja, żeby zaimponować swojemu chłopakowi czy dziecku, ponieważ będzie ono miało podwójną radość – coś zostało przyrządzone specjalnie dla niego oraz fakt, że związane jest to z jego pasją. Domowe wypieki idealnie sprawdzają się do tego rodzaju aktywności, nawet jeżeli nie do końca jesteśmy przekonani co do faktycznej skuteczności tego ciasta, powinniśmy samodzielnie spróbować i przekonać się, że piłka nożna łączy nie tylko pokolenia, ale też ludzi w ogóle.

Tak przygotowane ciasta i torty będą z pewnością główną atrakcją przyjącia i cieszyć się będą niezwykłą popularnością, nawet jeżeli z pozoru wydaje nam się, że to nic wielkiego, szybko przekonamy się, że takie domowe wypieki mają wielu amatorów i cieszą się niezwykłą sympatią wśród miłośników słodkości w każdym wieku.

Facebook: https://www.facebook.com/Cojapiek%C4%99-1502615626708801/

Do poradnika Jak zrobić tort „piłka w trawie” przypisano następujące tagi:

mundial tort ciasta i torty domowe wypieki piłka nożna tort urodzinowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić tort „piłka w trawie” skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...