Jak zrobić tort truskawkowy w prostym wydaniu

Poradnik dodany przez: jushyreny
9590 0

Myślałam, ze przygotowanie tortu truskawkowego samodzielnie jest bardziej skomplikowane i wymagające. Jednak zadanie okazało się całkiem proste i zaskakująco miłe w przygotowaniu. Oczywiście, nie znaczy to, że obyło się przygotowanie tortu truskawkowego bez przeszkód. Najwięcej problemów dostarczyło mi przygotowanie samego ciasta biszkoptowego a to dlatego, że chciałam je upiec samodzielnie i trochę miałam z tym kłopotów. Można oczywiście kupić gotowe spody do ciasta biszkoptowego i tak szczerze to właśnie tą opcję Wam najbardziej polecam.

Poza spodami z ciasta biszkoptowego do tortu potrzeby jest jeszcze rzecz jasna krem (jak go przygotować już było pokazane w jednym z wcześniejszych filmów a dokładniej chodzi o ten film: https://www.youtube.com/watch?v=Tc26RSekNOw ).

Tort z truskawkami to jeszcze truskawki (tak wiem, toż to oczywista oczywistość :) Ale jeszcze pamiętajcie o tym, aby nasączyć biszkopt jakimś płynem z procentami. Ja do tego celu użyłam nalewki wiśniowej wymieszanej z ekstraktem waniliowym.

Zapraszam też na: http://www.panifotografgotuje.eu/

https://www.facebook.com/PaniFotografGotuje

Do poradnika Jak zrobić tort truskawkowy w prostym wydaniu przypisano następujące tagi:

ciasta i torty ciasto biszkoptowe tort z truskawkami przepis na tort tort truskawkowy torty przepisy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić tort truskawkowy w prostym wydaniu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...