Jak zrobić wiaderko fermentacyjne o pojemności 33 litrów

Poradnik dodany przez: malinowynos_pl
14883 0

Wiaderko fermentacyjne wykonane z wiaderka do przechowywania żywności to jeden z pomysłów na domową wersję sprzętu, czyli tego co potrzebne do wina domowego. Generalnie jeżeli zajmujecie się wykonywaniem domowego wina albo macie taki zamiar to takie specjalne wiaderka do przechowywania żywności wam i tak się przydadzą. A jedno z nich możecie zamienić na wiaderko fermentacyjne, w którym będziecie mogli robić zarówno wino jak i piwo. Inne trunki także ale jednak najczęściej tego typu duże wiaderka są stosowane do wina i piwa. 

Sprzęt winiarski i tak w większości będzie trzeba kupić ale akurat wiaderko fermentacyjne zrobicie sami jeśli chcecie. Ogólnie i w skrócie chodzi o to, że zamontujemy w wiaderku rurkę fermentacyjną i kranik u dołu, który bardzo się przyda. Duża pojemność, tanie wykonanie i sprawdzone działanie. W poradniku wszystko wytłumaczone na ten temat i pokazane więc każdy kto chce, będzie mógł zrobić sobie takie wiaderko fermentacyjne.

Nasz Facebook: https://www.facebook.com/malinowynospl?fref=ts

Składniki:

  • Wiaderko do przechowywania żywności
  • Uszczelka pod rurkę fermentacyjną
  • Rurka fermentacyjna
  • Kranik

Do poradnika Jak zrobić wiaderko fermentacyjne o pojemności 33 litrów przypisano następujące tagi:

sprzęt kuchenny sprzęt winiarski wiaderko fermentacyjne sprzęt do domowego wina co potrzebne do wina domowego wiaderko do wina

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wiaderko fermentacyjne o pojemności 33 litrów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...