Jak zrobić wino jabłkowe cz.3 - zlewanie wina znad osadu

Poradnik dodany przez: malinowynos_pl
13201 0

Kontynuujemy nasz przepis na wino z jabłek. Po dwóch poprzednich częściach czeka was kolejne zadanie, czyli zlewanie wina znad osadu. Zaczynamy w momencie kiedy nasze wino jabłkowe nie pracuje zbyt mocno i kiedy mamy osad na dnie. Ważne jest aby pozbyć się całego osadu w taki sposób aby nie zmieszał on się z naszym winem. Sposób na to jak zrobić wino z jabłek jest prosty, tym bardziej, że w tych trzech odcinkach wszystko dokładnie jest pokazane i wytłumaczone. Polecam wykonanie wina z jabłek z dwóch powodów. Po pierwsze wino jabłkowe jest bardzo dobre w smaku a po drugie jabłka są tanie i łatwo dostępne. To też powoduje, że przepis na wino jabłkowe jest bardzo popularny wśród winiarzy, nie tylko tych początkujących. 

Zapraszam do naszego sklepu internetowego na stronie http://www.malinowynos.pl i do odwiedzenia nasz na Facebooku: https://www.facebook.com/malinowynospl

Oczywiście koniecznie sprawdźcie inne nasze przepisy na wino domowego wykonania. W końcu domowe wino można zrobić z bardzo wielu rzeczy.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić wino jabłkowe cz.3 - zlewanie wina znad osadu przypisano następujące tagi:

alkohole wino z jabłek wino jabłkowe przepis na wino zlewanie wina jak zrobić wino z jabłek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wino jabłkowe cz.3 - zlewanie wina znad osadu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...