Jak zrobić zdrowe chipsy z warzyw

Poradnik dodany przez: Zenderos
3977 0

SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCrt2--oRLLqPdRrQ9RtIh7Q

Kto z nas nie lubi czasem zjeść chipsów, ale obawia się nie tylko o swoją figurę, ale też zdrowie. Wiadomo, że nie są to szczególnie zdrowe przekąski, a poziom szkodliwych substancji w nich zawartych może wyrządzić nie odwracalne zmiany w naszym organizmie. Istnieje jednak prosty sposób na to, aby temu zaradzić. Można przyrządzić dietetyczne przekąski z warzyw. Na filmiku zaprezentowano metodę na otrzymanie chipsów z plastrów pietruszki, marchwi i buraczków.

Wymienione warzywa i owoce mogą służyć za przystawki w czasie spotkania towarzyskiego, kiedy mamy ochotę coś przegryźć, ale brakuje nam czasu na gotowanie pełnych dań, a nawet przyrządzanie kanapek. Dlatego też dietetyczne przekąski idealnie nadają się na przerwę, do biura czy na uczelnię, gdzie w trakcie przerwy między zajęciami staramy się uzupełnić energię.

W Internecie znajdują się liczne przepisy na przekąski, wiele z nich jednak wymaga dłuższych przygotowań, choć zapewnia to lepszy smak i wyższą kaloryczność. Jednak zdrowe przekąskiprzygotowane według przepisu zamieszczonego na tym filmiku pozwolą szybko stworzyć coś chrypiącego. Warzywa i owoce należy pociąć w plastry, nasmarować oliwą, dodać soli i oregano, a następie pojedynczo rozłożyć na blasze i zapiekać przez blisko pół godziny.

W ten sposób otrzymamy prosty przepis na przekąski, którym możemy się zajadać niezależnie od miejsca i pory. Jest to także doskonała alternatywa, mogąca stanowić konkurencję, z jaką muszą się liczyć tradycyjne chipsy sprzedawane w sklepach i supermarketach. Stanowią one jedno z podstawowych produktów, jakie nabywamy na imprezy i które uzupełniamy w trakcie prywatki.

Do poradnika Jak zrobić zdrowe chipsy z warzyw przypisano następujące tagi:

chipsy warzywa i owoce przepisy na przekąski zdrowe przekąski dietetyczne przekąski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zdrowe chipsy z warzyw skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...