Jak zrobić żeberka zapiekane w kapuście

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Wieprzowina
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.06.2017 / 11:25
  • Odsłony: 1 034
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

ugotowana

Do poradnika jak zrobić żeberka zapiekane w kapuście przypisano następujące tagi:

ŻEBERKA W KAPUŚCIE - tak przygotowane żeberka są idealnie wilgotne i idealnie łączą się ze smakiem kapusty z dodatkiem śliwek. To tak w skrócie o tym pomyśle na dobry obiad dla mężczyzny. Bo musicie wiedzieć, że taki pomysł na obiad nie jest czymś trudnym. Zazwyczaj smażenie żeberek czy tworzenie całego dania na bazie mięsa zajmuje więcej czasu i są to pracochłonne propozycje  i pomysły na obiad. Ale tutaj jest nieco inaczej i chociażby dlatego warto zobaczyć, sprawdzić i polecić ten sposób. 

Żeberka oczywiście fajnie jak kupicie takie ekstra mięsne ale bez zbytniej ilości tłuszczyku. To nie jest dobre kiedy potrawa jest mega ciężka i aż pływa w tłuszczu. Chyba już mijają czasu kiedy to chłop wracał do domu i musiał mieć kupę żarcia, najlepiej tłustego a do tego piwo albo wódeczka. Teraz oczywiście żeberka też chętnie zjemy ale niech będą one odpowiednio przygotowane. Niech pomysł na obiad i to na dobry obiad dla mężczyzny będzie tradycyjny ale w dobrym tego słowa znaczeniu.

Potrawy z mięsa obecnie są mniej popularne i generalnie wciąż wygrywa kurczak jako podstawowe mięso polaków (też dlatego, że kurczak jest tani i bardzo łatwo dostępny) Ale to nie zmienia faktu,że warto czasem zjeść coś innego. Tutaj pomysłem na potrawę z mięsa, która na pewno się sprawdzi są właśnie żeberka w kapuście. Ale oczywiście warto sprawdzić też inne przepisy na tym profilu, gdyż jest tego całkiem sporo a co za tym idzie, jest w czym wybierać.

Pozdrawiam.

Subskrybuj nasz kanał klikając tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCiWXI8XDS4lEBwqWi-enu0A?sub_confirmation=1   Zapraszam do udostępniania :)

Kategoria: Dania mięsne > Wieprzowina

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić żeberka zapiekane w kapuście skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków