Jak zrobić zupę dyniową z mleczkiem kokosowym

Poradnik dodany przez: BestRecipes
6829 0

Zupy to taka część naszego obiadu, bez której nie wyobrażamy sobie posiłku. Jest to jeden z nieodzownych elementów dużego posiłku. Ale zrobić kiedy nie mamy za bardzo nowego pomysłu na zupę? Przecież nie będziemy robili ciągle pomidorowej na zmianę z ogórkową i krupnikiem. Bardzo dobrym rozwiązaniem tej sytuacji będzie zupa dyniowa, ale żeby było jeszcze lepiej i ciekawiej dodamy do niej mleczko kokosowe. Doda ono niecodziennego i świetnego smaku, którego nie da Ci żadna zupa. Najlepsze w niej jest to,że głównym jej składnikiem jest dynia. Przepisy są różne i każdy modyfikuje je na swój sposób.  Zupa krem jest odrobinę bardziej gęsta od tej zwykłej, ale to już zależy od Was :).

Zobacz przepis na tę zupę z dyni: http://allrecipes.pl/przepis/10351/zupa-dyniowa-z-mleczkiem-kokosowym.aspx Zobacz nasz przepis video na szybką i prostą zupę-krem z dyni, z mleczkiem kokosowym. Jest pyszna! Ugotuj ją koniecznie!  

Subskrybuj nasz kanał na YouTube a będziesz dostawać powiadomienia o naszych najnowszych filmach! Allrecipes.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/AllrecipesPL Allrecipes.pl na Pinterest: http://pinterest.com/allrecipespl Allrecipes.pl 

Do poradnika Jak zrobić zupę dyniową z mleczkiem kokosowym przypisano następujące tagi:

zupy mleczko kokosowe zupa krem zupa z dyni dynia przepisy zupa dyniowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zupę dyniową z mleczkiem kokosowym skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...