Jakie są aromaty w winie? Analiza węchowa cz.1

Poradnik dodany przez: uzytkownik08
11163 0

Po odcinku z analizą wzrokową, czas na analizę węchową wina, czyli drugi etap degustacji wina. W tym etapie można sporo o winie powiedzieć, czyli czym pachnie, czy leżakowało w beczce, czy jest stare, czy młode. Jakie aromaty wynikają z beczki, jakie z dojrzewania. Oczywiście to nie wszytko. 

Wiedza na temat wina pozwoli Ci wybierać najlepsze wina i także w szybki sposób możesz stać się ekspertem od wina. Oglądając nasze poprzednie poradniki związane z degustacją wina i z byciem ekspertem od wina już wiesz, że nie tak trudno jest zabłysnąć w towarzystwie wiedzą na temat wina. A dodaj jeszcze do tego wiedzę którą poznasz tutaj, czyli wszystko na temat analizy węchowej związanej z winem i masz już cały arsenał wiedzy która uczyni z Ciebie wytrawnego speca od tych szlachetnych trunków.

Sprawdzanie wina za pomocą węchu, nie ma co ukrywać, też bardzo profesjonalnie wygląda i nawet jeżeli rzadko pijesz wino to wiedza z tego filmu i jemu podobnych na tym profilu na pewno przyda się na niejednej imprezie.

Do poradnika Jakie są aromaty w winie? Analiza węchowa cz.1 przypisano następujące tagi:

alkohole degustacja wina ekspert od wina degustacja win analiza węchowa rodzaje win rozpoznawanie win sprawdzanie wina wiedza na temat wina

Skomentuj poradnik

Poradnik Jakie są aromaty w winie? Analiza węchowa cz.1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...