Spaghetti z kalafiorem które Cię zaskoczy

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Ryż i makarony
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 11.02.2018 / 14:00
  • Odsłony: 1 758
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

xandra

Do poradnika spaghetti z kalafiorem które cię zaskoczy przypisano następujące tagi:

Spaghetti to bardzo popularne danie, które można przygotować w kilka chwil. Taka potrawa doskonale nadaje się na obiad. W tym filmie zobaczymy w jaki sposób ugotować smaczny makaronz dodatkiem kalafiora. Taki pomysł na tę potrawę jest bardzo prosty i jednocześnie oryginalny.

Ryż i makarony to produkty spożywcze, które znajdują się praktycznie w każdej kuchni. Zaletą tych potraw jest szybkie przygotowanie. Wystarczy je ugotować i dodać kilka smacznych dodatków, żeby w kilka chwil zrobić dobry obiad dla całej rodziny. Jeśli znudziły nam się tradycyjne przepisy na spaghetti możemy wypróbować ten pomysł na makaron. To także rozwiązanie dla osób, które lubią kalafior i chcą znaleźć nowe, ciekawe sposoby wykorzystania tego smacznego i bardzo zdrowego warzywa.

Poradnik prezentuje łatwy pomysł na obiad, który każdy bez problemu przygotuje w domu. Makaron z dodatkiem boczku, parmezanu i kalafiora na pewno przypadnie domownikom do gustu. Potrawa jest prosta do przygotowania i nawet osoby, które nie spędzają dużo czasu w kuchni uporają się z tym zadaniem. Z filmu poznamy odpowiednie proporcje wszystkich składników i dowiemy się jak wykonywać kolejne czynności, żeby zrobić idealne spaghetti. Obejrzyj poradnik i zobacz jak zrobić wyborne jedzenie dla wszystkich domowników, które będzie smakowało nawet najbardziej wybrednym osobom. Dzięki dobremu przepisowi można przygotować doskonałe jedzenie z zastosowaniem prostych składników, które znajdują się w każdej kuchni, a ugotowanie pysznego posiłku nie będzie wymagało spędzania wielu godzin w kuchni.

Przepis w formie tekstowej znajduje się na blogu: http://www.magazynkuchenny.com/spaghetti-kalafiorem-bulka-tarta/

Kategoria: Ryż i makarony

Skomentuj poradnik

Poradnik Spaghetti z kalafiorem które Cię zaskoczy skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków